Türkiye için bir ilk: Patronsuz sanat fuarı “Art Show Galeriler Buluşması” başlıyor

Ambidexter, Art Show: Galeriler Buluşması, çağdaş sanatın buluşmasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Etkinlik, 20 Şubat’ta ön gösterimle açılacak ve 24 çağdaş sanat galerisi bu etkinlikte bir araya gelecek. Sergi, 21-25 Şubat 2024 tarihleri arasında The Ritz-Carlton Residences, İstanbul’da gerçekleşecek.

patronsuz sanat fuarı için galeriler, iş birliği ve dayanışma ruhuyla hareket ederek organizasyonu üstleniyor. Sanata değer veren kurum ve markaların desteğiyle gerçekleşecek sergi, izleyicileri, sanat profesyonellerini ve kültür sanat aktörlerini bir araya getirerek verimli bir diyalog ortamı yaratmayı amaçlıyor. Bu düşünce ve beklentilerle şekillenen etkinlik, ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Kimler katkı sunuyor?

Bilgili Holding’in ana sponsorluğunda ve Yapı Kredi Özel Bankacılık’ın kurumsal sponsorluğunda gerçekleşecek sergide, farklı galerileri ortak bir dil altında toplayabilmek adına mimari tasarımı Emre Arolat (EAA) ve Murat Tabanlıoğlu (TA) ortaklaşa üstlenirken TBWA iletişim ve kurumsal kimlik desteği sağlıyor.

Video içerik geliştirme stratejisini ve dökümantasyonu AVANT D’ART, Yöntem Communications ise halkla ilişkileri yürütüyor. Etkinlik, İBB Kültür AŞ ve Şişli Belediyesi’nin reklam ve tanıtım desteğiyle düzenleniyor. Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Jaguar, etkinlikte ulaşım sponsoru olarak yer alıyor.

Etkinliğin Sanat Sohbetleri ise Tosyalı Holding tarafından destekleniyor. iyzico, Knauf, Damat Tween ve Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nin yanı sıra Vestel, Kalebodur, Jotun, Zuhal Müzik, Atelier Rebul, Yunus Karma, Mozaik, Mudo Concept, House of Beadzz, Duran Doğan Packaging, ABC Deterjan, Elta360 x ArtPick, Republika Aparts, TOST, 400°C Pizza, Bakırkazan, Uludağ ve Prosense Güvenlik çeşitli alanlarda destek veriyor. Etkinliğin medya sponsorluğunu ise Aposto, ArtDog, ARTtv, Binat Mimarlık Medya Grubu, Canvas Magazine, Eventmag, Gentleman, Hello!, ICON dooh, L’Officiel Türkiye, Maison Française, Marketing Türkiye, Oggusto, Oksijen, Panoffect, Strolling Istanbul, Şalom Gazetesi, XXI Mimarlık ve YUZU üstleniyor. Ayrıca ziyaretçiler, etkinlik süresince destek veren Minoa, Momo ve The Whirl Roastery’nin çeşitli hizmetlerinden yararlanabilecek.


Ziyaret Günleri ve Saatleri

Galerilerin ziyaret edilebileceği tarih ve saat aralıkları şöyle: 

21 Şubat 2024 Çarşamba 12.00-20.00
22 Şubat 2024 Perşembe 12.00-20.00
23 Şubat 2024 Cuma 12.00-20.00
24 Şubat 2024 Cumartesi 11.00-20.00
25 Şubat 2024 Pazar 11.00-18.00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x